LEGO Przygoda 2 Batman i Stalowobrody 70836

0
LEGO Przygoda 2 Batman i Stalowobrody 70836

LEGO Przygoda 2 Batman i Stalowobrody 70836

W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam zestaw lego przygoda 2 Batman i Stalowobrody. Rozegraj niezapomniane starcie w zestawie THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman™ i Stalowobrody. Ten pełen akcji zestaw składa się z pirata Stalowobrodego z filmu LEGO® PRZYGODA 2™ w formie mechanicznego kraba oraz tronu Batmana z ruchomym napisem „You’re Welcome”. Krab ma wbudowaną główkę minifigurki LEGO® Stalowobrodego, otwieraną skrzynię z jego narządami wewnętrznymi, składane bocianie gniazdo z flagą oraz ruchome nogi. W komplecie są również dwie minifigurki, figurka Gwiazdki do zbudowania z klocków, broń i akcesoria. – W tym ciekawym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz trzy postacie z filmu LEGO® PRZYGODA 2™: minifigurki Batmana™ i Maddoxa (nowości na styczeń 2019 r.) oraz Gwiazdkę do zbudowania z klocków.

https://www.youtube.com/watch?v=_9DI9HZOkCw&t=34s

– Mechaniczny krab ma wbudowaną główkę minifigurki Stalowobrodego, otwieraną skrzynię z jego narządami wewnętrznymi, składane bocianie gniazdo z flagą i miejscem dla minifigurki oraz ruchome nogi.

– Tron Batmana™ składa się z siedzenia dla minifigurki oraz ruchomego napisu „You’re Welcome”.

– Broń: dwa Batarangi i dwa miecze Batmana oraz włócznia Maddoxa. – Ten zabawny zestaw z Batmanem™ pozwoli odtworzyć sceny z filmu LEGO® PRZYGODA 2™.

– Tron Batmana™ ma ok. 14 cm wysokości, 9 cm szerokości i 5 cm głębokości.

– Mechaniczny krab Stalowobrodego ma ok. 16 cm wysokości, 11 cm długości i 12 cm szerokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *