Brawl Stars Nani – Kim jest Nani ? Statystyki Zadymiarza. Moc i gadżet.

0
Kim jest Nani - Brawl Stars

Brawl Stars Nani nowy zadymiarz

Jak pamiętacie w majowym Brawl Talku pojawiła się informacja o kolejnej aktualizacji w czerwcu 🙂 Na koniec Brawl Talku ukazała się tajemnicza postać – nowa postać. Teraz już wiemy więcej o niej. Kim jest NANI ?

NANI nowym zadymiarzem w Brawl Stars

Ostatnia aktualizacja, która się pojawiła była jedną z największych w Brawl Stars. Został dodany Karnet Zadmymiarski oraz MISJE, które zmieniły nieco rozgrywkę w grze Brawl Stars. Gracze muszą wykonywać wyzwania aby zdobywać punkty i podnosić poziom swojego karnetu zadymiarskiego. W połowie karnetu do zdobycia był GALE. Ale co ma do tego Nowa postać ? Ano Supercell popełnił małą gafę i jedno z zadań jakie pokazało się było: „Wygraj gry 6 razy z Nani” I wtedy odkryliśmy cały wygląd postaci !!

BRAWL STARS NANI nowa postać

Brawl Stars Nani – to ona – Kim jest ? Kim jest Peep

Nani to prawodopodobnie Wojownik EPICKI. Nowa postać posiada 2400 punktów życia a jej szybkość ruchu – NORMALNY. Atak Nani to GEOMETRIA ZNISZCZENIANANI wypuszcza 3 kule świetlne pod różnymi kątami, zbiegające się w jedną na końcu. Zasięg ataku DALEKI a moc OBRAŻENIA to 3 x 700. Szybkość przeładowania Powolny. Superatak NANI to RĘCZNE STEROWANIE. Nani przejmuje kontrolę nad Peepem i zdalnie nakierowuje go na przeciwnika. Wybuch następuje przy zetknięciu z wrogiem. Obrażenia 2000. Zasięg krótki. Co wy na to ??

Statystyki Zadymiarza – Brawl Stars Nani

GADŻET do NANI Brawl Stars

A jaki ma gadżet Nani ? WYBUCH NADPRZESTRZENNY. Nani eksploduje Peepa i teleportuje się do jego ostatniej lokalizacji !! To może być ciekawe 🙂 Ładunków na mecz mamy 3 sztuki. Gadżet dostępny po osiągnięciu poziomu MOCY 7. Co o nim myślicie ?

Gadżet NANI – Brawl Stars

Gwiezdne Moce do NANI – Brawl Stars

Możemy wzmocnić naszego Zadymiarza NANI za pomocą gwiezdnej mocy. Dostępna po osiągnięciu MOCY 9. A jakie mamy dostępne moce ?

Pierwsza to AutofokusPeep zadaje do 2500 dodatkowych obrażeń, zależnie od dystansu. Ciekawe A druga moc NANI to: Stal hartowanaNani ponosi o 80% mniej obrażeń podczas superataku !!

NANI BRAWL STARS – Gwiezdna moc AUTOFOKUS
BRAWL STARS NANI – Gwiezdna moc STAL HARTOWANA

Co myślicie o nowej postaci NANI w Brawl Stars ? Piszcie komentarze ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *