Nowa aktualizacja Fortnite 15.20 ?!

0
nowa aktualizacja 15.20 w Fortnite

nowa aktualizacja 15.20 w Fortnite

Mamy już około 30% PIĄTEGO sezonu w FORTNITE, niby nie wiele ale w tym czasie nie pojawiło się dużo nowych przedmiotów czy dość dużych istotnych zmian na mapie.
Wygląda to nie aż tak doskonale jak spodziewali się tego gracze. Jest już 1/3 sezonu a nie zmieniło się nic. Wszyscy teraz czekają na nową aktualizację,
która jest oznaczona jako wersja 15.20. Jedna aktualizacja już była 15.10 ale to było 2-3 tygodnie temu ?? Czyżby Epic Games zwolnił i nie pracuje nad plikami gry ?
Nic raczej mylnego z przecieków wiadomo przynajmniej o KILKUNASTU elementach, które mają się zmienić i może pojawią się jakieś NOWOŚCI ?! Pytanie do WAS: czy zauważyliście że ŚNIEG w Fortnite zaczyna się roztapiać ? Czy to przekaz że nowa aktualizacja 15.20 będzie już dzisiaj w środę albo jutro w czwartek ? Jak myślicie?


I ostatnie pytanie, które wszystkich chyba ciekawi !! Kiedy bedzie opcja MODYFIKACJI broni, czyli WEAPON MOD SLOTS ? Czy to już teraz w tym sezonie czy dopiero w kolejnych sezonach ? Czekacie na to ? Dość ciekawa opcja w której będziemy mogli między innymi zwiększać sobie magazynek, dobierać celownik, optykę czy nawet laser i tłumik. Czekacie na to ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *